Bakınca İstemsiz Kahkaha Atacağınız, 10 Ünlünün Gerçek Hayatta Benzediği Tipler

Ünlüler Ünlü Olmasaydı Nasıl Tipler Olurdu?


Günlük hayatta hepimizin hayatın bir evresinde mutlaka karşılaştığı pek çok tip var. Acaba ünlüleri de bu tiplerden biri olarak hayal etsek nasıl olurdu diye sorduk ve bu içeriği hazırladık. Çayınız hazırsa başlıyoruz!

 1. 1 Yeğenini mektebe götürme hevesini bulduğu her fırsatta dile getiren dayı tipi: Levent Ülgen


  Anne babayla paylaşılamayan tüm cinsel içerikli konuşmalar bu dayı ile yaşanır. Neşeli ve cana yakın olmasıyla bilinen dayımız, "mektepte" her şeyin daha farklı boyutta olacağından bahsedip durur. Özünde iyi bir insandır. 

 2. 2 Güzel Sanatları kazanınca Afyon'dan İzmir'e gelen kız tipi: Gonca Vuslateri


  "Abi bu hayatta her şey bana karşı" diyen kızımız, babacığının dişinden tırnağından arttırarak gönderdiği paralarla Alsancak'ta takılmayı kendine hobi edinmiştir. Afyonlu ruhundan tamamen uzaklaşmayı beceremediğinden arada kalmış bir tiptir. Kültür şokuna örnek gösterilebilir. Bu fotoğrafı da Fotoğraf bölümünden yakın arkadaşı olan Çağdaş çekmiştir. Babası görmesin diye tüm akrabalarını engellediği Instagram hesabından yayınlar.

 3. 3 Ailesini Yüksek Lisans okuduğuna inandırmış ama üç senedir alttan ders alan tip: Halil Sezai Paracıkloğlu


  Genellikle İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi gibi bölümler okuyan bu tip tam bir dikiş tutturamayandır. Okulu uzadıkça uzadığından harçlığını kazanmak için Kadıköy'de bir cafede canlı müzik yapar. Dünyayı müziğin kurtaracağına inansa da, gelen istekler doğrultusunda Ankara'nın Bağları şarkısını söylemekten de çekinmemektedir.

 4. 4 Kocasının kahrını çekmeyip boşanan, aldığı nafakayı güzellik merkezlerinde harcayan hala tipi: Şenay Gürler


  Yeğeninin düğününde yukardaki elbiseyi giydiği için tüm akrabaları tarafından ayıplansa da hiçbir söyleneni kafaya takmamış, Facebook hesabından atarlı giderli sözler paylaşarak herkese ayarı vermiştir. Türk kahvesi içip fal bakar ve yeğenleriyle arkadaş gibidir. Cinsel hayatının olup olmadığı bilinmemektedir.

 5. 5 Okula 18. yaş gününde babası tarafından hediye edilen son model arabasıyla gelen tiki kız tipi: Serenay Sarıkaya


  Baba parasıyla her şeyi halledeceğini düşünen bu kızın aşk hayatı çok kötüdür. Günübirlik ilişkiler yaşar ama bunu namına zarar gelmesin diye arkadaş çevresinden saklar. Beyaz BMW'li prensini beklemektedir.

 6. 6 Altın Günlerinde "ikramlar pek güzel olmamış" diye dedikodu yapsa da üç tabak kısırı mideye indiren teyze tipi: Füsun Demirel


  Mahallenin gündemi ondan sorulur. Yaptığı dedikoduların ağırlığını "ben onun yüzüne de söylerim canım" diyerek hafifletmeye çalışır. Özünde merhametli ve iyi bir insandır.

 7. 7 Marlboro sigara, araba anahtarı ve cüzdan üçlüsü ile bütünleşmiş Parliement tipli erkek: Burak Özçivit


  "Alayım mı yavru seni", "Akalım mı gecelere" cümleleri dışında kelime dağarcığında pek de bir şey olmayan bu tip baba parasıyla özel üniversitede okumaktadır. Nargile içmek en büyük hobilerindendir.

 8. 8 Aklı fikri yaşlı anne babası öldüğünde kalacak olan mirasta olan, bu yüzden diğer aile fertleri ile kavgalı amca tipi: Erkan Petekkaya


  İş para olunca kardeşimi bile tanımam diyen bu tip, hasta olan anne babasına, sırf kalacak miras için yanında bakmakta ve bununla hayırlı evlat portresi çizmeye çalışmaktadır. Ama herkes onun niyetini bilir. Tüm akrabaları mal mülk onun olsun da bize bulaşmasın der.

 9. 9 Esas kız tipi: Hande Erçel


  Derslerinde, aile yaşantısında, iş hayatında daima başarılı olan ve girdiği her yerde direkt dikkatleri üzerine çeken bu kızımız her erkeğin hayallerini süslese de iş onunla ilişki yaşamaya gelince onları çileden çıkartır. Çıtkırıldım tavırları, piremseslik sevdası canlarına tak edebilir.

 10. 10 Kendini bulunmaz Hint kumaşı zanneden, ağzını yaya yaya konuşan ergen tipi: Aleyna Tilki


  Ergenlikten yetişkinliğe geçiş evresinde sancılı günler yaşayacak olan bu kızcağızımızın ailesinin, yavrularını biricikmiş gibi yetiştirmesinden dolayı egosu yüksektir. 

Facebook Yorumları

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ağlamaklı Ağlamaklı
0
Ağlamaklı
Cici Cici
0
Cici
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Haha Haha
2
Haha
Aşk Aşk
0
Aşk
Zafer Zafer
0
Zafer
Hassikomen Hassikomen
0
Hassikomen

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bakınca İstemsiz Kahkaha Atacağınız, 10 Ünlünün Gerçek Hayatta Benzediği Tipler

Bir format seç
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik Liste
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri sayımları
Caps
Kendi özel arka plan resminizi veya deseninizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları